Pelletikaminad

on uuema põlvkonna tehnoloogial põhinevad keskkonnasõbralikud, kõrge kasuteguriga ning moodsa disainiga kaasaegsed kütteseadmed.

Valides pelletikamina saate oma koju ideaalselt sobiva disainelemendi, mis tagab teie elamises püsiva soojuse ka kõige külmematel talvepäevadel ning loob hubase õhkkonna elava tule näol. Kaminad on täisautomaatsed ning töötavad kasutaja poolt sisestatud parameetritega vajades ainult minimaalset tähelepanu.

Cat Gen Pellet 1.2016Afull 300x195 Kaminatest

Emma Kaminatest
esmeralda 10571 p Kaminatest

Pelletikaminad jagunevad:

Õhkküttekaminad on ühe toa või ruumi jaoks mõeldud tavakaminad mis puhuvad sooja õhu välja kamina ukse kohal asuvast õhuavast. Vastavalt ruumi suurusele, kliendi nõudmistele ning vajadustele saab valida mitmete erinevate võimsuste, värvitoonide ning disainiga kaminate vahel. Kaminad töötavad automaatselt nendele etteantud parameetrite järgi. Kasutaja saab seadistada kaminaid kindlat temperatuuri hoidma, nädala taimeriga teatud aegadel ainult kütma, päeval ühte ning öösel teist temperatuuri hoidma jne. Pelletikaminad vajavad kasutaja sekkumist ainult pelletite juurde lisamiseks ning hoolduse tegemiseks. Kui Extraflame õhkküttekamina nimel on lõpus sõna “Plus” siis antud mudelil on lisaks eest puhuvale õhuavale ka taga olev sooja õhu väljalaskeava millega saab sooja õhku viia ka kõrval asuvatesse teistesse ruumidesse.

Täpsem skeem alloleval pildil!

Plus 300x225 300x225 Kaminatest

Keskküttekaminad on täpselt sama põhimõttega nagu on õhkküttekaminad kuid need mudelid ei puhu mitte sooja õhku välja vaid kõik soojus läheb keskkütte jaoks mõeldud veesärgi soojendamiseks. Seega ühe kompaktse ja omanäolise kaminaga on võimalik ära kütta terve maja radiaatorite süsteem ning puudub vajadus rajada selle jaoks eraldi katlaruum. Keskküttekaminad on samuti täisautomaatsed ning töötavad kasutaja poolt sisestatud seadistustega.

Illustreeriv skeem alloleval pildidl!

Idro2 Kaminatest